Aivar Villemson

Juhatuse liige / Partner
 
  • 610 8777
  • 503 3902
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aivar Villemson on aastal 2001 loodud A&A Kinnisvara OÜ omanik, mis on suure ja pikaajalise kogemusega kinnisvaraettevõtte ning olnud kinnisvaraturul suunanäitajateks nii teenuse kvaliteedi osas, kui ka innovatiivsete lahenduste juurutamisel.

Aivar peab tähtsaks arengut ja valmisolekut käia ajaga kaasas, olles teistest sammukese ees. Aivar omab suurt ja aastatepikkust kompetentsi kinnisvara arenduse ja energiatõhususe vallas, olles esimeste energiatõhusate kinnisvaraplaneeringute ja -projektide teostaja Eestis.

Elamurajoonide arendusel on Aivar korraldanud erinevaid work-shope ja arhitektuurikonkursse, andes juba arhitektidele ette lähteülesanded võimalike parimate planeeringute koostamiseks ning väljatöötatud müügikontseptsiooni järgides on valminud paljud nii väiksemad kui suuremad suurepärased elamupiirkonnad. Aivar Villemson on aastal 2003 valitud ainukese äriuudiseid kajastava ajalehe "Äripäev" poolt Eesti mainekamaks kinnisvaramaakleriks.