Arendused

Tutvu siin uute LAAM Kinnisvara poolt müüdavate ja arendatavate objektidega. Uute korterite ja äripindade valik on väga lai ning katab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Meie kliendihaldurid aitavaid Teid hea meelega kõikide küsimuste korral.

Ülemiste elamurajoon

Tallinna südalinnast vaid 10 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt

Linnakärast eemal asuv looduslik kinnistu annab võimaluse rahus päikesepaistet nautida ja linnulaulu kuulata, olles samas vaid minutite kaugusel Tallinna linnaelust. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Tutvu arendusega siin

Tiskreoja elamurajoon

Suurepärane asukoht, peresõbralik keskkond.

Uues Tiskreoja elurajoonis Tiskre asumis valmivad 2020. aastal uued kortermajad. Esimesed kaks maja valmivad 2020. aasta suvel. Kokku ehitatakse lähiaastatel 17 korterelamut.

Tunnustatud PIN Arhitektid on loonud erinevate välisilmetega kortermajadest koosneva tervikliku elukeskkonna. Läbimõeldud peresõbralik maastikuarhitektuur, kus on puhke- ja rohealad, tervise- ja jooksurajad, mänguväljakud, skatepark, välijõusaal, korvpalliväljak ning kodupood/kohvik.

Ainulaadse asukohaga uued kodud on planeeritud arvestades ilmakaari ning kõiki tänapäeva vajadusi. Kõik eluks vajalik on käe-jala juures.

Energiasäästlikud majad (energiaklass B) on 3-korruselised, 18-30 korteriga elamud. Korterelamud on ühe trepikojaga ning igas majas on lift. 2-5 toaliste korterite planeeringud on pisimate detailideni läbi mõeldud. Esimese korruse korteritele annavad lisaväärtust suured terrassid 10,7 -20,3 m2. Teise ja kolmanda korruse korteritel on 7,1 – 11,6 m2 rõdud.

Tutvu arendusega siin

Raadimõisa Kodu

Kodu ERMi pargis ootab!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ning Eesti Rahva Muuseumi (ERMi) kõrvale ehitatav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond.

Raadimõisa pargi vahetus läheduses olevasse kompleksi ehitatakse 8 valgusküllast neljakordset maja, mis loovad Raadile täiesti uue ja unikaalse elamupiirkonna. Maju hakkavad Raadimõisa pargiga ühendama kergliiklustee ning arenduse südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega.

Kesklinnast 8-minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. Sealsamas, ERMi kõrval, asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette. Esimesed kaks maja valmivad 2020. aasta esimeses pooles.

Tutvu arendusega siin

J.Köleri 10 / Vesivärava 9

Rahulikus ja rohelises Kadrioru sisekvartalis – J.Köleri 10/Vesivärava 9 kinnistul – asuvad 2 väikest korterelamut. Neist Köleri tänava poolne on olemasolev rohke dekooriga ajalooline Kapten Konga Maja ja Vesivärava tänava poole ehitatakse uus, miljööväärtuslikku piirkonda sobituv esinduslik hoone.

Vesivärava 9 ehitatakse kuue korteriga kaasaegsete mugavustega ajaloolise hoone sarnase välisilmega kivist korterelamu. Majas on vaid 6 korterit. Tulevane koduomanik disainib ise endale isikupärase kodu „rätsepa ülikond“ põhimõttel!

Aadressil Vesivärava 9 asub uhkete dekoratsioonidega väärikas ajalooline hoone on ehitatud 1907. aastal eesti soost kaugsõidukapten Konga tellimusel. Hoone taastamise ideeks on säilitada maksimaalselt ajaloolisi detaile. Majas on vaid 5 viis korterit!

Tutvu arendusega siin

Lumina Kodud II

LUMINA KODUD 2.ETAPI EELMÜÜK ON ALANUD!

Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid täituvad Tartu oodatuimas uusarenduses - LUMINA KODUD.

Eesti tippu kuuluval arhitektuuribüroo Kadarik ja Tüür poolt loodud 3 modernset korterelamut asuvad rahulikus piirkonnas, kus hiljuti avatud kaasaegne lasteaed on kohe üle tee. See on Sinu elu uus kvaliteet.

Tartu linnas Jaamamõisa elamurajoonis alustab kogenud arendaja kolme modernse kortermaja rajamist. Kinnistu piirneb 3-korruseliste uute korterelamutega, lasteaiaga, kergliiklusteede ning rohealadega. Detailideni läbimõeldud lahendused muudavad elamise mõnusalt mugavaks ja majandamise lihtsaks. Korteri hinnas sisaldub ka parkimiskoht ning panipaik. Suured aknad ning avarad rõdud toovad igasse korterisse rohkelt loomulikku valgust. Kvaliteetsed ja stiilsed siseviimistluse lahendused on valminud Eestis kõrgelt hinnatud sisearhitekt Aet Pieli käe all. Vaid jalutuskäigu kaugusel asub hulk koole, kauplusi ning spordikomplekse. Kui Te hindate trendikat kodu, head õpi- ja arenemiskeskkonda lastele, mugavat infrastruktuuri ja privaatset elukohta, on Lumina Kodu Teie jaoks parim!

Tutvu arendusega siin

Metsakasti krundid

Privaatne elukeskkond mere lähedal, Viimsi kaitsemetsa ääres.

Viimsi on olnud läbi aegade väga kõrgelt hinnatud elukeskkond. Metsakasti elamukrundid asuvad Viimsi Vallas Mäehaldja tee, Katkuniidu Põik ja Puuhaldja tee vahelisel alal, kaitsemetsa ääres. Metsakasti on privaatne elukeskkond kaitsemetsa ja terviseradade ääres, kuhu kokku müüakse vaid 21 elamumaa kinnistut.

Tegemist on vaikse piirkonnaga, mis on küll eemal linnakärast ent siiski piisavalt lähedal kõigele eluks vajalikule. Siin on palju rohelust, rahulik ja turvaline, ühendus kesklinnaga on sujuv. Piirkonna muudab eriliseks ka roheala ääres lastele loodud kelgumägi kui ka terviserajad, mis teevad piirkonna veelgi erilisemaks.

Tutvu arendusega siin

Tammemõisa

Uus seitsme korteri ja ühe äripinnaga hoone!

Tammelinn on jätkuvalt kõrgelt hinnatud elukeskond Tartus ja seda tänu piirkonna terviklikkusele. Tammelinn on kujundatud kui aedlinn – peamiselt ühepere- ja väiksemate korterelamute, suurte aedade ning puudega palistatud tänavatega.

Tule ja jaluta Tammelinnas ning veendu selles!

Meil on Teile hea meel teatada, et juba 2021 aasta septembris valmib Tammelinnas asuva vana häärberi asemele, uus seitsme korteri ja ühe äripinnaga hoone!

19. sajandi teisel poolel valminud Tamme mõisahoone uusehitise ehitamisel jälgitakse ajaloolisi jooniseid ja originaalseid arhitektuurielemente.

Tutvu arendusega siin

Kantri Kodud

Uhiuus korterelamu projekt Tartus!

1, 2, 3- ja 4-toalised omanäolised korterid asuvad Lõunakeskuse vahetus läheduses.

Loomulikult kõige kaasaegsemad tehnosüsteemid, madalad kõrvalkulud ning tänu soojustagastusega sundventilatsioonile ka oluliselt parem sisekliima! Kindel panipaik ja parkimiskoht igal korteril (suurematel korteritel on 2 parkimiskohta). Elamu energiaerikasutuse klass on C.

37 korteriga korterelamu on tüüpilistest korterelamutest eristuva arhitektuuriga. Huvitava väljanägemise hoonel on hea juurdepääs ning hea asetsus ilmakaarte suhtes, mis tagab igasse korteris piisavalt päevavalgust. Hoone on kahe põhikorruse, katusekorruse ja soklikorrusega, kus asuvad korteriomanike isiklikud panipaigad.

Korterite suurused on alates 20 m2 nn mikrokorteritest kuni luksusliku korterini, kust saab läbi klaaskupli tähti imetleda. On pakkuda kortereid täiesti eraldi sissepääsudega ning suurte terassidega. Lisaks põnevad 2- ja 3-toalisi korterid, mis asetsevad läbi kahe korruse. Korterite siseviimistluses kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale.

Korterid valmivad 2019/2020. Tegemist on korteritega, mis sobivad nii koduks kui ka ajutiseks peatuspaigaks!

Tutvu arendusega siin

Rannarida elamud

2020 kevadel valmivad Rannapromenaadi ääres Rannarida elamud.

Mai 27c ja 27d aadressil ehitatavate kaasaegsete kodude põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Rannarida asukoht on võrratu – kohe kodu kõrval asuvad Pärnu rand, kergliiklustee, kool ja lasteaed, toidupoed ja pagariäri. Südalinn asub vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel.

Tutvu arendusega siin

Metsa tn 3, Jüri alevik

Uued ühe- ja kahetoalised viimistletud kodud!

Otsite omale uut ühe- või kahetoalist kodu Jüri keskusesse, kus kõik vajalik on lähedal? Kui Teile meeldib, et mõlemal pool maja on pargid, akendest paistavad pimedas valgustatud kõrged puud, hindate läbimõeldud planeeringut ja maitsekat siseviimistlust, majaesist parkimiskohta ja jalgrattahoidlat, hinnas sisalduvat vannitoa santehnikat, siis tule tutvu B-Energiaklassi Hansamaja uusarenduse korteritega Jüri alevikus Metsa tn 3 aadressil!

Tutvu arendusega siin

Uus tervisekeskus Tartus

Sinu tervis loeb!

Uudse Tartu Tervisekeskuse kompleksi eesmärk on tõsta esmatasandi tervisteenuse kvaliteeti, muuta kompaktse lahenduse abil meditsiiniteenuse kasutajakogemust ning väärtustada erinevate teenuste pakkumise abil inimeste vaimset ja füüsilist heaolu. See on keskus, kust sa saad abi erinevate tervisega seotud hädadele, leiad tuge tervisega seotud teekonnal ning saad hoolt kanda enda igakülgse heaolu eest!

Kas teadsid, et 27% Tartu linna elanikest elab Annelinnas, olles suurima asustustihedusega linnaosa Tartus? Nüüd on neil olemas koht, kus tarbida endale olulisi teenuseid efektiivselt ning kompaktselt.

Kompleks koosneb kahest hoonest, mis on omavahel ühendatud läbi teise korruse galerii. Keskuse esimene hoone on liginullenergiahoone, olles eriti säästlik ja kuluefektiivne.

Tutvu arendusega siin

Porto Franco

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn , kultuurikatel ning keskuse vastas jahisadam.

Kõik ettevõttele vajalik on Porto Francos olemas - printimiskeskus, nõupidamisruumide keskus, väliterrassidega söögikohad, kauplused, teenindusettevõtted , spordiklubi, parkimine maa-aluses garaazis jm.

Igale ettevõttele saab rajada neile sobiva büroo. Korruse väikseim büroo võib olla alates 40 m² ja suurim 2500 m². Suurtel firmadel on võimalus rajada oma büroo läbi kogu bürookorpuse kolme korruse. Ühe bürookorpuse suurus on ligikaudu 3600 m².

Büroode rendihinnad vahemikus 14,00 -17,50 EUR/m2, vastavalt pinna suurusele ja asukohale.

Tutvu arendusega siin

Otto Maja

2018 valmib uus kõrgete lagedega korterelamu väga hinnatud asukohas, vaiksel Kotzebue tänaval.

Otto Maja korterid on läbimõeldud lahendustega ning kõrged 2,8 kuni 3 meetri kõrgused laed loovad avara üldmulje, mis võimaldavad luua luksuslikke ja atraktiivseid lahendusi.

Tutvu arendusega siin

 

Kristiine City

Tutvu arendusega siin

 

Lucca StockOffice

Tutvu arendusega siin

 

Vilmsi 7

MÜÜDUD

Väärikas kodu Kadriorus - paljude unistus

Täielikult renoveeritud muinsuskaitse all olev 1913. aastast pärit ajalooline ning klassikaline väike kortermaja Kadriorus.

Kolmekorruselise kivist sokliga puidust elumaja taastamise käigus rajatakse sinna kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat hubast korterit.

Korterid on erinevate suurustega (47-130 m²).

Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, uksed ja töökorras uhked pottahjud. Kahe korteri juurde kuulub privaatne õueala. Maja hoovis asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

Tutvu arendusega siin

Rebase Arendus

MÜÜDUD

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA ELAMUKRUNDID HAABNEEMES!

Viimsi keskuse lähedusse rajatav uus ja privaatne Rebase elamurajoon koosneb 21 elamukrundist. Krundid on suurusvahemikus 1025 – 1457 m2. Põhja poolt piirab elamurajooni mets. Igale krundile võib ehitada ühe elamu ja ühe kõrvalhoone. Kruntidele lubatud täisehitusprotsent on 20. Kruntidel on olemas liitumised elektri (25A), side, vee ja kanalisatsiooniga.

Viimsi vallas Haabneeme alevikus asuv Rebase elamurajoon sobib ideaalselt vaikust, loodust ja merd armastavale inimesele. Kõik eluks vajalik on läheduses olemas. Umbes paari kilomeetri kaugusel asuvad suured kaubanduskeskused, toidupoed, restoranid, kool, lasteaed ja Viimsi kino. Suvel on võimalus jalutada Haabneeme liivaranda ja nautida rannamõnusid. Spordi armastajale on Viimsi rohked kergliiklusteed ideaalsed rattasõiduks, rulluisutamiseks ja jooksmiseks. Läheduses asuvad Viimsi Tennisekeskus, Viimsi SPA ja Seikluspark.

Tutvu arendusega siin

Koidu Kodu

MÜÜDUD

Sinu tulevik Uues maailmas - Koidu Kodus!

2018 aasta sügisel valmivad suurepärase asukohaga peresõbralikud kodud Uue Maailma linnaosas. Kaasaegset elamut iseloomustavad läbimõeldud planeeringuga korterid, madalad kommunaalkulud (B energiaklass), turvaline elukeskkond, esmaklassiline ehitus- ning siseviimistluskvaliteet.

Tutvu arendusega siin

 

Finest ärimaja

ÜÜRITUD

Finest ärimaja - uus ja terviklik ärikeskkond Tallinna südalinnas, Pärnu mnt 22.

Sisult ja vormilt kvaliteetne büroohoone - Sinu heaolu argipäevas. 6-korruseline büroohoone, kontoritesse avanevad liftid, suur ja kinnine parkimismaja, autopesula, supermarket ja muud teenused. Arhitekt on Martin Aunin ja ehtitaja AS Merko.

Tutvu arendusega siin

Tulbiaia elurajoon

MÜÜDUD

10 elamukrunti suurusega alates 1500 m2. Privaatne, turvaline ja looduslähedane elukeskkond.

Arendatud on 10 üksikelamu krunti – ehitatud teed, tänavavalgustus ja tehnovõrkudega liitumise punktid. Müüakse hoonete krunte.

Elamukrundi ehitusõigus ühe üksikelamu ja abihoone ehitamiseks kuni 300 m2, põhihoone kõrgusega kuni 8,5 m (2 korrust) ja abihoone kuni 5 m.

Asukoht Viimsi vallas on populaarne ja hinnatud. Ümbrus on hajaasustatud, palju on rohelust. Eramajade piirkond, Viimsi keskuses, roheline, rahulik, hea ühendus Tallinnaga, lähedal asuvad vajalikud kauplused, teenused, kino jms.

Meie puhul on oluline, et arendus moodustab omaette tervikliku kogukonna, kus arhitektuur on sarnane kõikidel majadel. Krundid asuvad tupiktänavas, puudub transiitliiklus. Ümberringi ei ole teisi hooneid. Asub Mäealuse maastikukaitse naabruses.

Tutvu arendusega siin

WoHo

MÜÜDUD

Vaata tulevikku

WoHo on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad elu kaks lahutamatut poolt. Tulevikku vaatav ehitis arvestab moodsa linnainimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus.

Tallinna kiirelt arenevale tuiksoonele kerkivas tõeliselt uuenduslike tehniliste lahendustega kõrghoones asuvad läbimõeldud planeeringuga korterid. Uuenduslike tehnoloogiliste lahendustega korterid annavad märgatava energiasäästu. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad panoraamvaated kogu linnale ja merele. Unikaalne eri tasanditega roheala tasakaalustab kõrghoone asjalikkust ning loob mõnusa atmosfääri.

WoHo asukoht on ideaalne linna mistahes suunda liikumiseks, mis on ka üks selle piirkonna kiire arengu alustest.

Tutvu arendusega siin

Jaama tn 10/1 ja 10/2, Lagedi

MÜÜDUD

Uued korterid Lagedil. Kiirusta, kõigile ei jätku!

Pirita jõe lähistel asuv Hansamaja on Hansaviimistluse OÜ uusim arendus. Omades aastatepikkust kogemust, on Hansaviimistlus eeskujuks siinsel ehitusmaastikul. Nüüd on kõik need kogemused koondatud Hansamaja projekti, et pakkuda Teile terviklik ja läbimõeldud uue kodu lahendus.

Tutvu arendusega siin

Vana-Peetri elurajoon

MÜÜDUD

Vana-Peetri on uus tipparhitektuuriga elurajoon Ülemiste järve kaldal Vana-Tartu mnt ääres.

Juba 2018. aasta kevad-suvel valmib esimene etapp 5 hektari suurusest arendusest. Tunnustatud arhitektid Karli Luik ja Martin McLean on loonud kortermajadest ja ridaelamutest koosneva tervikliku elukeskonna koos puhke- ja rohealade ning mänguväljakutega.

Tutvu arendusega siin

Vana-Kalamaja 28b ja 36

MÜÜDUD

Uhiuued projektid Kalamajas

Modernsed majad Kalamaja vaikuses ja kesklinna läheduses. Hea planeeringuga ning läbimõeldud lahendustega korterisse on kerge luua oma kodu.

Tutvu arendusega siin

A.H.Tammsaare 22/1 ja 22/2 Pärnu

MÜÜDUD

KAUAOODATUD RANNAKODU! KOLI SISSE JUBA 2018 SUVEKS!

Kortermaja asub tõeliselt eksklusiivses rannarajoonis, vaid 400m kaugusel kuulsast Pärnu rannast. Lühikese jalutuskäigu lähedusel asuvad hinnatud restoranid, spa-d, veekeskused, Rannapark, romantiline rannapromenaad, turg, kauplused, kesklinn ja imeline Pärnu vanalinn.
Maja eest võid alustada maalilist jalutuskäiku mööda Eesti pikimat tammealleed.
Kultuurihuvilist ootavad vaid mõne tänavavahe kaugusel erinevad kontserdid, teatrietendused, suurüritused, ööklubid jms.
Maja kõrval asuvad tenniseväljakud, 12 min autosõidu kaugusel Pärnu Bay Golf Links ning 200m lähedusel Pärnu suurim jõusaal (Tervise Paradiis).

Tutvu arendusega siin

Ülemiste Ärimaja

VÄLJA ÜÜRITUD

Uus ärihoone Ülemiste südames!

Ülemiste on pidevalt arenev äri- ja teeninduspiirkond, mis on vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Tutvu arendusega siin

 

Kaupmehe

MÜÜDUD

Tartu südalinnast vaid 15 minuti kaugusel asuv suur ja kaasaegne arendusprojekt.

Ela linnas nagu maal. Arenduse põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil, tuntnud ja pikaajaline arendaja.

Tutvu arendusega siin

Väljaku 5 kortermaja

MÜÜDUD

Mugav elukeskkond noortele ja tegusatele

Väljaku 5 asub Jüri aleviku südames. Kõik heaks eluks vajalik mugavalt lähedal. Autoga Jüri alevikust Tallinna kesklinna jõudmiseks kulub vaid 10–20 minutit. Lisaks on olemas hea ühistranspordiühendus.

Tutvu arendusega siin

 

Jaansoni maja

MÜÜDUD

Uus korterelamu Pärnu linnas, Suur-Jõe tänav 47

Jaansoni maja uutel korteritel on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.

Tutvu arendusega siin

 

Pähkli kodu

VÄLJA MÜÜDUD

Sinu uus kodu Tabasalu südames!

Tabasalu südamesse, Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgale valmib kolmest moodsast majast koosnev terviklik elukeskkond. Kodu, mis asub just õiges kohas. Mitmete aastate järel ehitatakse Tabasallu Eesti tipparhitektide poolt loodud kaunid ja läbimõeldud kodud. Sinu uus kodu ootab Sind!

Tutvu arendusega siin

 

Nova Maja

VÄLJA MÜÜDUD

Kordumatud vaated, urbanistlik elurütm

Nova tähendab uut, nooruslikku ja säravat. Iseloomustades täiuslikult vanalinna piiril paiknevat modernset uusarendust, mis särab nime vääriliselt. Nova maja ühendab endas südalinnas asuva kaasaegse arhitektuuri ja urbanistliku keskkonna, luues vanalinna ja Kalamaja piirile kõikide mugavustega kaasaegsed korterelamud.

Tutvu arendusega siin