Teenused

LAAM Kinnisvara peamiseks eesmärgiks on oma klientidele terviklahenduste pakkumine. Kodu soetamine on iga pere jaoks erakordne sündmus, seejuures vajab tähelepanu lisaks kodu väljavalimisele ka sisustamine, kindlustamine, sideteenused ja palju muudki, millele esmapilgul ehk klient keskenduda ei oska. Meie spetsialistide ja koostööpartnerite kaasabiga saavad lihtsalt ja soodustingimustel tehtud nii energiamärgise taotlemine, vajalike ehitus- või kasutuslubade taotlemine kui ka sisekujundus, sisustuse soetamine ja veel palju muud vajalikku.

Eraklient

Soovite osta uut kodu?

LAAM Kinnisvara pakub lisaks müügiesindusele ka esindusvõimalust kinnisvara ostmisel.
Meie ostuesindusteenus hõlmab endas põhjalikku turuteadlikkust, läbi mille leiate koostöös professionnaalse kliendihalduriga endale sobivaima kodu. Teile koostatud pakett otsingutingimustele vastavatest müügipakkumistest koos vastava piirkonna turuülevaatega aitavad meil leida Teile sobivaima kodu parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kasutades LAAM Kinnisvara ostuesindusteenust, saate suurepäraseid pakkumisi ka meie koostööpartneritelt. Meie klientidele pakuvad eksklusiivseid hindu erinevad kolimisfirmad, mööblifirmad jne. Võtke julgelt ühendust ning leiame üheskoos Teie unistuste kodu! Ostuesindusteenus on Teie jaoks TASUTA!

Teil on kinnisvara müügisoov?

LAAM Kinnisvara müügiesinduse teenus ja meie professionaalsed kliendihaldurid teevad selle protsessi lihtsaks ja mugavaks. Säästes Teie aega, teostame kinnisvaraturu analüüsi, määrame Teie objekti müügihinna, koostame müügimaterjalid ja turundusplaani, tegeleme aktiivse müügitööga, nõustame ostuhuvilist, valmistame ette notariaalse tehingu ja üleandmise-vastuvõtmise protsessi. Lisaks ostu-müügi korraldamisele on võimalik meie abiga soodustingimustel ja lihtsalt ära teha ametlikult nõutav energiamärgis, kolida, taotleda vajalikke ehitus- ja kasutuslubasid, kasutada kogenud sisearhitektide teenuseid ja palju muud koduvahetamisega seotut. Loe lisa

Soovite kinnisvara üürida või üürile anda?

Kui soovite kinnisvara üürida või üürile anda, saavad meie kliendihaldurid pakkuda professionaalset ja pikaaegsele kogemustebaasile tuginevat teenust. Koostame üürituru analüüsi vastavalt objekti kriteeriumitele või otsime välja Teie vajaduste põhjal sobivaimad objektid. Koostame reklaammaterjalid ning tutvustame aktiivselt Teie kinnisvara. Oluliseks peame ka üürileandja sobivaima ja korrektse ning heasoovliku üürniku leidmist. Korraldame kõik dokumendid ja üleandmise-vastuvõtmise protsessi. Kinnisvara omanikule pakume ka objekti järelvalveteenust.


Võta meiega ühendust

Äriklient

Kui soovite üürida või üürile anda, osta või müüa oma ärikinnisvara on LAAM Kinnisvara kliendihaldurid Teile siinkohal kindlasti väärtuslikuks abiks. Ärikinnisvara tehingud saavad alguse analüüsist ja valdkonna kogemustest. Koostame Teile vastava tegevusplaani ning tegeleme aktiivselt objekti turustamisega või vastavalt Teile sobiliku lahenduse otsimisega. 


Võta meiega ühendust

Tervikteenus

LAAM Kinnisvara pakub kinnisvara teenuse terviklahendust. Kodu soetamise võtame elu jooksul ette vaid mõnel üksikul korral ning osa vajalikest tegevustest võib jääda esmapilgul tähelepanu alt eemale.

Lisaks ostu-müügi korraldamisele on võimalik meie abiga soodustingimustel ja lihtsalt ära teha ametlikult nõutav energiamärgis, kolida, taotleda vajalikke ehitus-ja kasutuslubasid, kasutada kogenud sisearhitektide teenuseid ja palju muud koduvahetamisega seotut.


Tervikteenuse osad:

Dokumentatsiooni korraldamine (ehitus- ja kasutusload, energiamärgised, projektid)
Ostu ja müügi korraldamine
Hindamine
Juriidilised konsultatsioonid
Ehituse korraldamine või valmislahenduse pakkumine (majatehased, ka eritellimustööd)
Arhitekti teenused
Sisekujundajate teenused
Finantseerimine
Kolimine
Kardinad ja kardinasüsteemid
Garderoobid ja garderoobi süsteemid
Kindlustamine (kindlustusmaakler aitab leida parimad lahendused ja sobiva kindlustaja)
Valveteenused
Mööbel nii kööki, kui eluruumidesse
Saunad (keristest pisitarvikuteni)
Erinevad vannilahendused (tavavannidest mulli- ja eriotstarbega vannideni)
Kaminad, küttekolded, korstnad ning tarvikud
Kodumasinad kööki ja mujale (tolmuimejad, kohvimasinad, jne)
Video ja audiotehnika
Ladustamisteenus (eraisikutele ja ettevõtetele)
Raamatupidamise ja audiitorteenused alates ettevõtete loomisest
Valguslahendused ja valgustid
Lukud ja lukuabi teenused
Pehme mööbel ja aksessuaarid


Võta meiega ühendust