Vana-Peetri elurajoon

 

MÜÜDUD

Vana-Peetri on uus tipparhitektuuriga elurajoon Ülemiste järve kaldal Vana-Tartu mnt ääres. Juba 2018. aasta kevad-suvel valmib esimene etapp 5 hektari suurusest arendusest. Tunnustatud arhitektid Karli Luik ja Martin McLean on loonud kortermajadest ja ridaelamutest koosneva tervikliku elukeskonna koos puhke- ja rohealade ning mänguväljakutega. Uued kodud on planeeritud arvestades ilmakaari ning kõiki tänapäeva vajadusi. Atraktiivne kesklinnalähedane roheluses asuv elupaik, kesklinna viivad kergliiklusteed ja peatselt rajatav kiire trammiühendus südalinnaga teevad Vana-Peetrist Tallinna lähiümbruse ühe hinnatuima elukoha.

 

Korterid

Detailideni läbimõeldud planeeringutega 2-5-toalised rõdude ja terrassidega korterid. Kõikides majades on liftid. Suuremates korterites on ka saunad. Korterite juurde on võimalik soetada parkimiskoht ja panipaik. Hinnad alates 1650 eurot/m2

 

Ridaelamud

Arhitektid on loonud privaatsed, ruumika tagahoovi ning valgusküllased kõrge elutoaga energiaefektiivsed 5-toalised ridaelamud suuruses 106 m2 ja 128 m2 hindadega 179 000 ja 199 000 EUR.

 

   

   

   

   

   

Pildid on illustratiivsed.

 


Kiirematel parem valik! Võta ühendust ning küsi lisainfot!

Marge Kriis
Kliendihaldur

5394 1883
marge.kriis@laam.ee