Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Keila-Joa alevik, Näkineiu tee 57

PRIVAATNE JA LUMMAVA ÜMBRUSEGA! TULGE VAATAMA!

90 000 €
  • Tehingu tüüp: Müüa
  • Objekti nimetus: Elamumaa
  • Krundi suurus: 2714 m2
  • Katastri tunnus: 29501:007:0941
Müüa elamumaa suvilaga ajaloolises looduslikult kaunis ja privaatses piirkonnas. Tulge vaatama!

KINNISTU
Suurt kinnistut 2714m2 katab männipuude salu.
Kinnistule viib asfaldist tee. Kinnistule pääseb läbi mehitatud valvega turvaala läbi kahe värava. Seega on krundil privaatne. Krundil asub suvila, mille ehitusalune pind on 91 m2. Kinnistule võib püstitada (võivad paikneda) 2 hoonet (üksikelamu ja abihoone) kokku ehitisealuse pinnaga 271 m². Lubatud kõrguseks on DP-s märgitud 2 korrust.

MAJA
Suvila on puitehitis, mis on väljast viimistletud puitlaudisega. Väljas on ka terrass. Katus on eterniit.
Majas on kütteallikaks puuküttega ahi ja köögis elektripliit.
Suvilas on suviti veeühendus, samas on võimalik välja ehitada ka püsiv veeühendus, vajalikud liitumised on tehtud. Kasutusel on tsentraalne kanalisatsioon.
Suvilas on 3-faasiline elektriühendus 40 A.


KESKKOND, ÜMBRUSKOND
Meremõisa piirkond on ajalooliselt olnud hinnatud suvilate ja suvekodude piirkond. Antud piirkonnas on suvemõnusid nautinud juba esimese vabariigi riigitegelased. Sama tendents on ka praegu. Privaatne ala on piiratud aiaga, kus on 24h mehitatud valve. Piirkonnas on muinsuskaitse alused ehitised ja samuti ka kaasaegsed majad.
Väikese jalutuskäigu kaugusel on ka privaatne rannaala ja valgustatud muul. Samuti saavad erasadamas randuda jahid. Erasadamasse võimalik ka alusele taotleda randumiskoht ja varjualune.
Keila jõe kallas pakub võimalusi looduse nautimiseks, jalutuskäikudeks, sporditegemiseks ja loomulikult ka kalastamiseks.

LISAINFO
Notaritasu jaguneb ostja ja müüja vahel võrdselt. Riigilõivu tasub ostja täies ulatuses.

LAAM Kinnisvara kaudu saate abi ka kinnisvaraga otseselt seonduvates küsimustes nagu: kindlustus, kolimine, lukuabi, energiamärgise tegemine, valveteenus, valguslahendused, sisekujundus, köögi- ja elutoa mööbel, kodutehnika, kardinad, saunatarvikud, san.tehnika, jpm. Küsige kindlasti lisainfot ja vaadake siia: http://www.laam.ee/et/teenused/tervikteenus !

Lugupidamisega,

Teie LAAM Kinnisvara
www.laam.ee


Piret Pajusaar
Maakler / Kliendihaldur
 
  • 5615 0569
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Profiil