Objektide otsing

Kõik LAAM Kinnisvara aktiivsed kinnisvaraobjektid.

Objektide otsing

-
-
-
-

Harjumaa, Tallinn, Pirita, Kressi tee 51

Müüa ehitusjärgus maja Mähel!

159 000 €
 • Tehingu tüüp: Müüa
 • Objekti nimetus: Maja
 • Objekti üldpind: 123.6 m2
 • Krundi suurus: 600 m2
 • Katastri tunnus: 78402:203:0050
 • Tubade arv: 4
 • Korruseid kokku: 2
 • Maja materjal: Kivimaja
 • Ehituse aasta: 2008
KINNISTU
Maja asub Tallinnas Pirita linnaosas Mähe asumis aadressiga Kressi tee 51. Kinnistu suuruseks on 600m2 ning see paikneb ida-lääne suunal. Kinnistu on kolmest küljest piiratud võrkaiaga ja tänava poolt kõrge lippaiaga. Hooned on kinnistul võrdlemisi hästi liigendatud. Maja koos abihoonega paikneb kinnistu tagaosas, jättes suure tänavapoolse hoovi, kuhu on võimalik paigutada varjualune autodele jättes piisavalt ruumi aia kujundamiseks.

Haljastust on kinnistul hetkel vaid nii palju kui on hädavajalik privaatsuse tagamiseks. Tänavapoolsel küljel on mõlemal pool lippaeda kõrge sirelihekk. Kinnistu lõunapoolsel küljel on madal hekk ning üksik kõrge kastan, põhjapoolsel küljel aga madal iluhekk. Maja tagune on samuti väga privaatne, kuna nii antud maja abihooned kui ka ümbritsevate majade abihooned paiknevad just tänavast eemal kinnistute tagaosas.

MAJA
Hetkel pooleliolev maja on rekonstrueeritud enne 2008.aastat kinnistul asunud ühekorruselisest suvilast. 2009. aastaks kooskõlastas maja praegune omanik ebaseadulikult toimunud ümberehitused ja võttis ehitusloa tööde jätkamiseks. Projekti järgi on hoone üldpinnaks 123.6m2, esimesel korrusel maja põhjaküljel paiknevad 6.5m2 eeskoda, 6m2 trepikoda, 9.1m2 köök ning lõunaküljel 24.5m2 elutuba.

Teisel korrusel paiknevad maja lõunaküljel 8m2 trepihall ja 13.4m2 magamistuba ning lõunaküljel kaks suurt magamistuba suurusega 26.6m2 ja 23.1m2. Trepihallist avaneb pääs ka 6.3m2 vannituppa. Lisaks on majal täiesti arvestava kõrguse ja pindalaga pööningutasapind, mida on samuti võimalik välja ehitada. Kõik teise korruse vaheseinad on puitkarkassiga kipsseinad. Nii on võimalik teise korruse tube ümber korraldada ja vajadusel juurde tekitada.

Põrandakatteks on esimesel korrusel laminaatparkett, osalt ka algupärase suvila põrandalauad. Teisel korrusel on valdavalt must põrand. Viimistlus on esimese korruse vanas osas valdavalt puit ja värvitud kiviseinad, elutoas tapeet. Teisel korrusel on peaaegu kõik seinad kipsplaadist. Paigaldatud on elektrijuhtmestik ning torustik nii vannitoale. Trustik küttesüsteemidele ja veesõlm on jäänud lõpetamata.

Esimesel korrusel on põhikonstruktsioonide materjaliks väikeplokk, teisel korrusel puitsõrestik, mis toetud esimese korruse seintele ja tellispostidele. Soojustuseks on esimese korruse seintes kasutatud 100mm vahtplasti, teisel korrusel 150mm kivivilla. Vahelagedes on 200mm kivivilla. Katusealune on hetkel soojustamata, kuid sarikate vahele on võimalik panna täiendavalt 150mm soojustust. Teisele korrusele on paigaldatud projektis ette nähtud kaasaegsed madala soojusjuhtivusega aknad. Esimesel korrusel on seni veel algupärased aknad.

KÜTE ja LIITUMISED.
Projekti järgi oli maja plaanis kütta elutoas paikneva õhkküttekamina ning maasoojuspumbaga. Maasoojuspumba tarbeks on hoovi paigaldatud juba ka horisontaalne kollektor. Seadmete asukohaks planeeriti eeskoda, kus asub sissepääs. Soojusallikateks planeeriti radiaatoreid.

Kinnistul on olemas vee- ja kanalisatsiooniliitumised Tallinna Vee tsentraalsete trassidega. Samuti elektriliitumine. Elektrileping ise on peatatud. Gaasiliitumist kinnistul hetkel ei ole, kuid selle rajamine on võimalik. Liitumise maksumus on 3500 eurot, teenusepakkujaks on Esmar Gaas OÜ.

KÕRVALHOONE
Maja taga paikneb üks abihoone. Tellistest laotud ning eterniitkatusega abihoone ühes osas paikneb ca 20m2 suurune kuur ning teises osas väike saun. Hoone kiviosa on hästi säilinud ja kasutatav ka edaspidi. Hoone katus ja kõik puitosad on aga niiskuskahjustustega ning väga viletsas seisukorras ning tuleks välja vahetada.

Lisaks kuurile paikneb kinnistul ka tellistest kasvuhoone vundament. Võimalik on nii kasvuhoone taastamine kui ka vundamendi lammutamine, mis annaks tagahoovi ruumi juurde.

ÜMBRUSKOND
Bussipeatus liinibussile nr 8 asub 145m kaugusel. Mähe noorte päevakeskus 230m, Toidupood 460m, apteek 530m, Merivälja lasteaed 1700m, Merivälja kool 1.9km. Pirita majandusgümnaasium 3km. Viimsi valla metsateed algavad 1km kauguselt. Viimsi metsades on rohkem kui 35km erinevate katetega teid, kus joosta, suusatada või rattaga sõita, jalgradu veelgi enam. Pirita rannani 3km.
Mihkel Vasar
Maakler / Kliendihaldur
Kutsetunnistus: KKM 144315 
 • 5340 1746
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Profiil