Christel Blaubrük

Tegevjuht
Kutsetunnistus: 131687, kinnisvaramaakler tase 5 (kehtib kuni 23.04.2023) | Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 73651 
  • 528 6175
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

LAAM Kinnisvaras jätkan meeskonnaga erialal ja ametites, milles oman juba kokku 20 aastat kogemusi. Aastast 2001 olen tegelenud kinnisvara maakler- ja hindamisteenusega, aastast 2006 kuni 2015 lisaks ka juhtimis- ja haldusteenusega ühes suurimas toredas üle-eestilises kinnisvarafirmas. Oman kinnisvaramaakleri kutsetunnistust. Oman 4 aastat müügijuhi kogemust kiiresti kasvavas arendusettevõttes, kus kokku seitsme projektiga töötamine andis palju lisateadmisi arendusprotsesside erinevatest etappidest. Lisaks olen ka ise tegelnud kodude rajamisega, luues algusest lõpuni vahva 8 korteriga kortermaja noortele peredele Tartus. Kodude ja äripindade loomine alates projekteerimisest, tehnilistest - ja ruumilahendustest kuni sisekujunduseni välja on põnev protsess, kus parima tulemuse saavutamiseks on vaja lisaks oskustele ja teadmistele ka loovust ja avatud meelt, et tulemus oleks mitte lihtsalt ruum, vaid kodu või kontor, kus tunda ennast päriselt hästi. Ja parimad teavad, et „päriselt hästi“ algab ammu enne maitseka siseviimistluse valimist. Just see kõik kokku ongi see, mis mind kinnisvaras köidab ja sellest sektoris hoiab. Lõputud võimalused ennast täiendada, areneda ja õppida tagavad selle töö vaheldusrikkuse ja põnevuse ning panevad sind aina edasi liikuma.  

Jagan suurima rõõmuga oma meeskonnaga seni kogutud teadmisi ja kogemusi, aitan ning mõtlen kaasa iga inimese ja tehinguga, kus seda vajatakse. Iga kinnisvaraettevõtte edu tuleneb meeskonna ühtsusest ja tugevusest, iga inimene ja iga vara on oluline! 

 

 

 

 

Maakleri pakkumised

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Lükati tee 2a

Eriline kodu erilises asukohas!

  • 87.6 m2
  • 3 Tuba
  • 2 Korrus
298 000 €
ROHKEM INFOT