Kristiine City

 

Kristiine Cityt võib pidada esimeseks terviklikuks linnaosaks 21. sajandil, mis on kerkimas Tallinna kesklinna lähedusse.
Ajaloolisele Tondi piirkonnale on sisse puhutud uus elu. Tegemist on uue ajastu linnakuga, mis on loodud mõeldes just Sinu vajadustele ja soovidele. Siin väärtustatakse turvalisust, funktsionaalsust, jätkusuutlikust ning keskkonnasõbralikkust. Sulle on rajatud nutika ruumiplaneeringuga, stiilse disainiga ja modernse väljanägemisega kodu, kus looduslik keskkond on harmooniliselt ühendatud linna infrastruktuuriga. Saad nautida rohelust ja privaatsust, kuid samal ajal on Sulle võimaldatud mugav auto-, bussi- ja rongiliiklus.

Meie eesmärk on pakkuda uut ja kvaliteetset elu igale inimesele olenemata tema vanusest ja elustiilist.

 

Kristina Majad

Siia rajatakse nutika ruumiplaneeringu, stiilse disaini ja modernse väljanägemisega kodud, kus saab nautida rohelust ja privaatsust, kuid samal ajal on võimaldatud mugav transpordiühendus kesklinna ja teistesse linnaosadesse.

Kristina Majad on detailselt läbimõeldud ja funktsionaalsed hooned, mille projekteerijaks on Allianss Arhitektid. Majad on tõstetud esimese korrusega, võimaldades ehitada soklikorrusele turvalise lahendusega parkla.
Tänu sellele on tavalisest kõrgemal asuvatel esimese korruse korteritel oluliselt rohkem privaatsust ja hoovid autovabad.

Majades on lift, mis ühendab kõiki korruseid alates parklast. Planeeritud on kauni vaatega suured rõdud ja katuseterrassid.
Korterid on ruumikad, millel on head planeeringud, korterisisesed panipaigad, ülemistel korrustel saun, kamina võimalus ning pääs privaatsele katuseterrassile.
Kristina Majade energiaklass on B.

Meie eesmärk on pakkuda uut ja kvaliteetset elu igale inimesele olenemata tema vanusest ja elustiilist!

            

Pildid on illustratiivsed.

 


Ole kiire ja võta meiega ühendust ning küsi lisainfot!

Piret Pajusaar
Kliendihaldur

5615 0569
piret.pajusaar@laam.ee