Kaupmehe

 

ASUKOHT JA KESKKOND

Tartumaal, Tartu vallas, Tila külas valmivad kaunid ja läbimõeldud kodud. Kaasaegsed ja valgusküllased, ülimalt praktiliste siselahendustega kodud, asuvad vahetus läheduses ühistranspordile, koolidele, spordikompleksidele ja poodidele. Kodu, mis asub just õiges kohas.

Ehitaja garantii 2 aastat.

ENERGIATÕHUSUS

Hoone energiamärgis on B.

ÖKONOOMNE KÜTE

Hoones on oma katlamaja, mis on varustatud maagaasil töötava kondensaatkatlaga. Korterites on vesikeskküte. Küttekehadeks on terasest radiaatorid. Duširuumides on
elektriline põrandaküte. Korterites on veemõõtjad sooja ja külma vee tarbimise arvestamiseks.

VENTILATSIOONISÜSTEEM

Igal korteril on autonoomne ventilatsioonisüsteem, mis koosneb välisseintes paiknevatest Twinfresh soojustagastusega õhuklappidest ning duširuumis ja köögis olevast sundväljatõmbe süsteemist.

ARHITEKTUURNE LAHENDUS

Hoone on lihtsa ja funktsionalistliku lahendusega, mis tagab tasakaaluka sobitumise ümbritsevasse, juba välja kujunenud elukeskkonda.

EHITUSINFO

Välisseinad ja korteritevahelised seinad on laotud betoonist väikeõõnesplokkidest. Plokkide õõnsused on sarrustatatud ja betoneeritud. Korteritel on plastikprofiilidest kolmekordse klaasiga pakettaknad.

RUUMID JA SISEVIIMISTLUS

Tubade ja köögi põrandad on kaetud naturaalparketiga, esikualal klinkerplaadiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga. Märgade ruumide põrand on kaetud keraamilise põrandaplaadiga, seinad keraamilise plaadiga, paigaldatud on ripplagi, WC-pott, valamu ja valamusegisti, dušinurk, dušisegisti ja dušilift ning valgusti.

PARKIMINE JA PANIPAIK

Korteri juurde kuulub panipaik (3,8m2) ja parkimiskoht. Lisaks on territooriumil täiendavad parkimiskohad külalistele.

ÕUEALA

Vastavalt haljastuse plaanile on istutatud puud, põõsad ja hekid ning rajatud muruplats. Autoteed- ja platsid on asfalteeritud, käiguteed kaetud betoonkividega. Maja piirneb pargiga, kuhu on rajatud erinevad mänguväljakud, tänavakorvpalli väljak ja mõeldud on ka lemmikloomadele.

 

   

   

Pildid on illustratiivsed.

 

Alanud on ka Kaupmehe 15 müük!


Kiirematel parem valik! Võta ühendust ning küsi lisainfot!

Katrin Kukk
Kliendihaldur

524 5515
katrin.kukk@laam.ee