Loop & Update

Uudised

LAAM Kinnisvara uudised, teated ja tegemised

LAAM Kinnisvara infopäev

16.02.2017 toimus iga-aastane LAAM Kinnisvara infopäev, kus lisaks efektiivsele ja ägedale Ülli Kukumägi koolitusele võtsime kokku 2016-nda aasta, tunnustasime parimaid ning vaatasime üle käesoleva aasta eesmärgid ning meie ühise visiooni. Täname möödunud aasta tugevaimaid tegijaid Risto Saaremets, Evelin Lang, Kati Kippasto, Mare Karik ning Katrin Kukk, olete meie tubli meeskonna tugevaimad lülid ja suurepärased eeskujud!
Oli suurepärane päev täis positiivseid emotsioone, asjalikke arutelusid ning usku ja lootust veel paremasse homsesse!

Kalamaja päevad

Paar viimast kevadet ühel ilusal maikuu nädalavahetusel viivad kõik teed Kalamajja nii ka sel aastal. Esimest korda oli seal oma telgi ja tööka seltskonnaga ka esindatud Laam Kinnivara. Oli väga hea võimalus tutvustada uut arendust Kotzebue tänaval. 

SEB uue kodu päev 18.04.2015

Meie hea koostööpartner SEB korraldab oma uue kodu päeva juba mitmendat aastat. Sel aastal oli esindamas Laami meie töökas seltskond. Võimalus tutvuda koostööpartneritega ja loomulikult klientidega,  kes ise sel päeval meie juurde tulid.

Käokella sarikapidu 05.05.2015

Ilma sarikapeota ei saa püsti ühtegi objekti. See pidu on traditsioon ja neid me austame. Käokella sarikapidu nautisime koos esimese ilusa ilmaga sel suvel.

Arenduste bussireis

Tegime ühe bussituuri, mille käigus külastasime meie poolt müüdavaid arendusi. Siin väike pildigalerii meie toredast päevast koos meie toredate laamlastega.

Kakumäe kliendipäev

Pildikesi Kakumäe elamukruntide kliendipäevast. Päike paistis, linnud laulsid, maasikad olid magusad, kliendid rõõmsad ning laamlased õnnelikud!

LAAM 2. sünnipäev

Aeg on läinud kiiresti ning Laam on juba 2 aastane. Selle tähistamiseks tulid laamlased kokku, et seda ühiselt tähistada. Päeva esimese poole koolitas meid Elari Tamm. Teisel poolele olime juba vabamas õhkkonnas, kuid ka see möödus õppides. Kõik saime harjutada kätt pelmeenide valmistamisel.

Saunamaailma külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Saunamaailma.

Softrend OÜ külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Softrendi.

Ülemiste kliendipäev

Ülemiste kliendipäev on alati populaarne. Seda kõike tänu Helenile, kes muudab iga kliendipäeva sündmuseks kõigile meie klientidele. Heleni sisustatud näidiskorterid on pälvinud tunnustust.

Aquatori külastus

Laamlased külastamas tervikteenuse koostööpartnerit Aquatorit.

Laami mõttetalgud

Sellised on laamlaste hommikused mõttetalgud.

Kodumess / Saku Suurhall 20.02-.22.02.2015