Trummi 25

 

Eksklusiivsed külaliskorterid Nõmme mändide all.

2018. a suveks valmib Nõmmel, Trummi tänaval arhitekt Janno Põldme projekteeritud uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Unikaalses asukohas, Glehni pargi serval, paiknev maja on ümbritsetud kõrghaljastuse ja rohelusega ning otseses mõttes piirneb suusarajaga. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.
Ruumid on valgusküllased ja lahendused detailideni läbi mõeldud ning terrassidelt avanevad imelised vaated Glehni pargile ning spordi- ja matkaradadele.

 

Kaasaegne arhitektuur ja luksuslik siseviismistlus.

Arhitekt Janno Põldme poolt loodud arhitektuurne lahendus sulandub sobivalt Nõmme rohelisse miljöösse. Kõikide mugavustega külaliskorteritega hoone pakub lisaks hoolikalt läbimõeldud planeeringutele ka kõrgkvaliteetseid siseviimistluslahendusi. Avaratelt terassidelt ja rõdudelt saab avanevad lummavad ja kordumatuid vaated pargile ja metsale ning pakuvad Nõmme roheluse rahu.

Suurepärane asukoht Nõmme hinnatuimas piirkonnas

Vaikne, roheline ja rahulik piirkond, Glehni pargi ja Nõmme Spordikeskuse vahetus läheduses. Privaatne elukeskkond, mis asub südalinnast täpselt õigel kaugusel. Trummi 25 asub mitte liiga lähedal saamaks veidi eemale linna melust, samuti mitte liiga kaugel, et kesklinna minek ei oleks mugav. Lähedal asub Nõmme keskus kaupluste, restoranide, koolide ja lasteaedadega. Lisaks ootab Sind armastatud Nõmme turg, kus parim kohalik ja värske toidukraam ostlemist ootab.

Linna parimad terviserajad algavad sinu koduukse eest.

Asudes vahetult Nõmme Spordikeskuse ja Glehni pargi kõrval, on rajatav hoone iga tervislike eluviiside austaja unistus. Matkarajad, suusarajad ja jooksurajad ning seikluspark, allikaveega välibasseinid, ujula ja jalgpallistaadion on vaid väike osa, mida Trummi 25 lähiümbrusel on sulle pakkuda. Aktiivset liikumist ja huvitavaid tegevusi jätkub tervele perele ja seda igal aastaajal.

Avarad rõdud ja terrassid – puhas kvaliteetaeg.

Mugaval rõdul või avaral terrassil saad nautida rohelust ja männimetsa värsket õhku iga ilmaga. Mõnus hommikukohv koos hea raamatuga või meeleolukas õhtu veini ja sõprade seltsis. Valik on sinu. 

 

   

   

Pildid on illustratiivsed.

 


Kiirematel parem valik! Võta ühendust ning küsi lisainfot!

Kati Kippasto
Kliendihaldur

553 3665
kati.kippasto@laam.ee